категорії: новина

Конкурс художніх творів серед молоді на тему «Я - українець, я - патріот»

теґи: «Я - українець, МА МГО «УНК», конкурс, я - патріот»

Шановні друзі! МА МГО «УНК» оголошує про проведення конкурсу художніх творів серед молоді на тему «Я – українець, я – патріот». Конкурсанти мають представити в своїх творах власне бачення майбутнього України та своєї участі в її розбудові.
Правила конкурсу:
1) Організатор – Міжрегіональна асоціація МГО «Український Національний Комітет», в особі керівника просвітницького відділу УНК – Климчука Андрія.
2) Переможець – автор обраного конкурсною комісією твору.
3) Конкурсна комісія – формується з усіх бажаючих членів УНК до початку конкурсу. Голова комісії – Климчук Андрій.
4) Термін проведення конкурсу: від 9- го листопада 2009 року до 31 – го грудня 2009 року. Результати будуть оголошені в період 10-17 січня. Ці відомості отримають всі учасники, після чого з переможцями зв’яжеться Конкурсна комісія.
5) За перше місце переможець отримає приз, за який проголосувало більшість у відповідному переліку(опитування на сайті УНК).
6) За друге та третє місце авторам передбачаються визначені конкурсною комісією заохочувальні призи.
7) Вимоги до авторів: громадянин України, що проживає на її території, віком від 16 до 25 років, і який не є членом УНК, політичних партій.
8) Вимоги до твору: мова – українська; обсяг – до 7 сторінок; формат – А4; шрифт – 12, Times New Roman; раніше не друкований у ЗМІ. На окремому аркуші слід вказати своє ім'я, прізвище, дату народження, адресу та контактний телефон.
9) Твори будуть оцінюватись за відповідність тематиці, та, відповідно, вдале її розкриття.
10) Призи переможці зможуть забрати у відповідних осередках УНК, або їх буде надіслано поштою. Найкращі твори також будуть опубліковані на сайті «УНК».

Свої твори ви можете надсилати на адресу:
l-angel@unk.org.ua