категорії: новина

Конкурс на найкращу публікацію з українсько-польської тематики

теґи: конкурс, публікація

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.Українсько-Польський журналістський клуб «Без упереджень»

Польський Інститут у Києві 
 

Оголошують конкурс на найкращу публікацію з українсько-польської тематики 
 

Автори найкращих статей, радіо-матеріалів чи теле-сюжетів про Польщу загалом та українсько-польські стосунки зокрема, що їх буде оприлюднено в українських ЗМІ упродовж 2009 року отримають нагороду.

Урочистість вручення нагороди відбудеться на зламі 2009/2010 років в рамках підсумкової конференції за результатами проекту «Моніторинг Українсько-Польського партнерства».

Лауреата нагороди визначатиме Капітула Моніторингу, до складу якої входять експерти з українсько-польської проблематики, відомі українські журналісти та представники організацій-співзасновників.

В рамках Моніторингу буде збиратися максимум матеріалів з центральних та регіональних телеканалів, радіостанцій, друкованих видань про Польщу та на українсько-польську тематику. Спеціально визначені експерти, розділені за спеціалізацією ЗМІ, їх підсумують, проаналізують і представлять до відома громадськості. Аналітичні матеріали та найзначніші публікації будуть видані у спеціальному Бюлетеневі Моніторингу.

У проекті, окрім вище згаданих організацій, беруть участь Українсько-Польський центр Академії митної служби України (Дніпропетровськ), ProMova (Львів), а також журналістські групи у Одесі, Миколаєві, Полтаві та Івано-Франківську. 
 

Матеріали для розгляду Капітулою Моніторингу можна надсилати за адресою: 
 

вул. Б. Хмельницького 29/2 оф. 17

01-030 Київ

(з допискою – Моніторинг партнерства) 
 

А також на: info@polinst.kiev.ua