категорії: новина

Гранти від ACNP

Для підтримки проектів, що стосуються питання влади мистецтва ACNP планує надати гранти митцям та організаціям, зокрема художній та образотворчій культурі. Метою цієї програми є допомога відкритим суспільствам, що розвиваються.

Гранти присуджуються в трьох категоріях:
 

  1. Покращення практики співробітництва професійний розвиток, колективне творче виробництво.
  2. Публічні культурні простори, що розвиваються: розширення та проведення публічних культурних заходів.
  3. Римська культурна програма: професійний розвиток, індивідуальне та колективне художнє виробництво, публічні культурні заходи.
     


Умови участі у відборі:
Покращення практики співробітництва і публічні простори, що розвиваються. Подавати заявки на отримання гранту можуть ті кандидати, хто здійснює проекти в одній чи декількох країнах: Афганістан, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Монголія, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан та Узбекистан.

Римська культурна програма. Гранти по Римській культурній програмі можуть отримати проекти, пов'язані з однією (чи декількома) перерахованою нижче країною: Афганістан, Албанія, Білорусь, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Естонія,  Киргизстан, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан, Угорщина, Україна, Узбекистан,  Хорватія, Чеська Республіка та Чорногорія.

Перевага віддається проектам з перерахованих країн.
Ті кандидати, хто вже отримував грант від ACNP може претендувати на отримання гранту повторно за умови, що звіт про використання коштів попереднього гранту вчасно було подано і вже затверджено.

Бюджет проекту
Для претендентів з усіх зазначених країн, окрім Туреччини, фінансування від ACNP та ін формацій Фонду Сороса не повинно перевищувати 75% загального розміру бюджету (для Туреччини відповідно 33%).
Таким чином внески можуть розраховуватися як відсоток від загального розміру бюджету.
Попередження.
Заявки підлягають розгляду кожні два місяці, а повідомлення про рішення комісії надсилається претенденту протягом місяця після розгляду заявки. Подавши заявку претенденти отримують орієнтовну дату оголошення рішення.

Контактна інформація:
Для уточнення деталей по грантам для напряму Покращення практики
співробітництва та Публічні культурні простори, що розвиваються, будь ласка, звертайтесь до  Daniela Bolganschi електронною поштою
dbolganschi@osi.hu або за тел.  +3613273100 внутр. 2182.

Для уточнення деталей по грантам для Римської культурної програми, будь ласка, звертайтесь до  Eniko Soos електронною поштою
esoos@osi.hu або за тел. +3613273100 внутр. 2478.