категорії: новина

Арт-проекти від Binauralmedia та Центр мистецьких резиденцій міста Нодар (Португалія)

Binauralmedia і Центр мистецьких резиденцій міста Нодар оголошують прийом заявок для проекту: PAIVASCAPES #1: структура, процес і сприйняття ріки – Міжнародний конкурс мистецьких проектів.
Протягом проведення конкурсу будуть обрані 12 проектів, реалізація яких відбудеться протягом кількох модулей двотижневих резиденцій, заплановані на період з лютого по жовтень 2010 р.
Останній термін прийому заявок – 30 вересня 2009 року.
Арт-дисципліни: фонографія, звукова інсталяція, вокальний перфоманс, звукова поезія, акустика, електронна акустика, або електронна імпровізація.
Програма мистецької резиденції в м. Нодар на 2010 р. має просту загальну тему – ріка Пайва.
Майже протягом цілого року (зима – осінь) декілька крос-дисциплінарних проектів, що об'єднуються єдиним елементом – звуком, будуть розвиватись, зважаючи на конкретний контекст, що обігрує зв'язок з географічними особливостями річки Пайва, що вже сприяло розвитку декількох арт-проектів,було прийнято рішення розвинути взаємодію по всій довжині річки, тим самим наділяючи існуючи зв'язки додатковим змістом.
На початку 2011 р. Декілька творів мистецтва будуть представлені місцевій аудиторії глядачів, що супроводжуватиметься конференціями, концертами, відео показами, і ретроспективними виставками всього проекту. Виставка буде представлена також і в інших містах на березі річки Пайва і включатиме освітні заходи для дітей та молоді.
Додаткова інформація про проект witch_lang/en